Prikols.LV » Pasaules prikoli » Kaila apkopēja pelna 80eur stundā, klientiem ir neparasti lūgumi

Kaila apkopēja pelna 80eur stundā, klientiem ir neparasti lūgumi

32 gadus vecā Lotija Reja uzņēmās neparasto lomu, lai 2017. gadā nopelnītu papildu naudu, un iekasē 80 eiro stundā — tiek lēsts, ka gadu gaitā viņa ir nopelnījusi vairākus desmitus tūkstošu eiro.
 
Britu apkopēja stāsta, ka sešu gadu laikā, kopš viņa strādā par kailu apkopēju, viņai ir bijuši dažādi klienti, tostarp tie, kas vienkārši vēlas kompāniju, natūristi un citi, kas "cer uz kaut ko vairāk".
Apkopēja, kura sevi raksturo kā "brīvi domājošu", saka, ka šī loma viņai likusi justies pārliecinātākai un pat saka, ka tā dod spēku.
 
Lotija sacīja: "Ir diezgan daudz cilvēku, kuri ir pretīgi — tie puiši, kurus es iztīru, domā, ka viņi iegūs kaut ko citu."
 
"Man ir skaidrs, ka esmu šeit, lai uzkoptu, bet viņi saka, ka pārējās apkopējas bija noņēmējas vai masāžas, bet es pieklājīgi atsakos."
 
"Nauda noteikti palīdz. Es to nedarītu, ja nesaņemtu algu."
 
Viņa apgalvo, ka strādā ar dažādiem klientiem, sākot no vecākiem vīriešiem, kuri meklē kompāniju, līdz labi atalgotiem jauniem vīriešiem, kuri vēlas "pamēģināt kaut ko citu".
 
Lai gan lielākā daļa viņas klientu ir draudzīgi un nepārkāpj robežu, viņa saka, ka daži varētu iet pārāk tālu.
 
"Kādu dienu kāds puisis ieslēdza porno filmu, un man nācās teikt nē. Cilvēkiem, kuri ir nedaudz izvirtuši, parasti ir ideāli tīras mājas, tāpēc tas ir sava veida rādītājs.
 
"Mani draugi un ģimene zina, ko es daru, bet es domāju, ka viņi brīnās, kāpēc es to daru. Viņi domā, ka visi šie vīrieši ir dīvaini un izvirtuši 
, bet kopumā viņi ir labi cilvēki.
 
"Sešu gadu laikā man ir bijušas dažas attiecības, un tās ir bijušas pilnīgi klusas, mans pašreizējais partneris piekrīt, un tas ir atsvaidzinoši, zinot, ka daudzi partneri būtu nomākti."

Ctrl
Enter
Pamanījāt kļUdu
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl+Enter

Auto un moto vadītāju nebeidzamie kašķi

Auto un moto vadītāju nebeidzamie kašķi...

Smieklīgo kaķu video labam noskaņojumam

Smieklīgo kaķu video labam noskaņojumam...

Sociālo tīklu varoņi 18+

Satieciet svaigu thrash un šausmu devu svaigā dīvaino personību izlasē no sociālajiem tīkliem. Par šī posta varoņiem varu teikt, ka visas viņu vājības, netikumi un bailes ir nolasāmas pēc sejām un...

Pattaya Walking Street

Pattaya ir pilsēta Taizemē kur tusiņi nebeidzas neka d....

Skaists ēdiens, kuru skaistums priecē acis

Skaists ēdiens, kuru skaistums priecē acis....

Komentāri (1)

Komentēt