Prikols.LV » Vietnes noteikumi

Kopējie vietnes noteikumi

Vietnes vispārīgie noteikumi
Vispārīgi uzvedības noteikumi vietnē:
 
Sāksim ar faktu, ka vietnē sazinās simtiem dažādu reliģiju un uzskatu cilvēku, un viņi visi ir pilntiesīgi mūsu vietnes apmeklētāji, tāpēc, ja vēlamies, lai šī cilvēku kopiena funkcionētu, mums ir nepieciešami noteikumi. Mēs ļoti iesakām izlasīt šos noteikumus, tas aizņems tikai apmēram piecas minūtes, taču tas ietaupīs mūsu un jūsu laiku un palīdzēs padarīt vietni interesantāku un sakārtotāku.
 
Sāksim ar faktu, ka mūsu vietnē jums ir jāizturas ar cieņu pret visiem vietnes apmeklētājiem. Neapvainojiet dalībniekus, tas vienmēr ir lieki. Ja jums ir kādas pretenzijas, lūdzu, sazinieties ar administratoriem vai moderatoriem (izmantojiet privātas ziņas). Citu apmeklētāju aizskaršana tiek uzskatīta par vienu no nopietnākajiem pārkāpumiem, un administrācija par to bargi soda. Mēs stingri aizliedzām rasismu, reliģiskas un politiskas runas. Jau iepriekš pateicamies par sapratni un vēlmi padarīt mūsu vietni pieklājīgāku un draudzīgāku.
 
Vietne ir stingri aizliegta:
 
- ziņas, kas nav saistītas ar raksta saturu vai diskusijas kontekstu
- apvainojumi un draudi vietnes apmeklētājiem
- komentāros ir aizliegti izteicieni, kas satur rupjības, cilvēka cieņu pazemojošus, etniskā naida izraisīšanu
- spams, kā arī jebkādu preču un pakalpojumu, citu resursu, mediju vai notikumu reklāma, kas nav saistīta ar raksta diskusijas kontekstu
 
Cienīsim viens otru un vietni, kurā jūs un citi lasītāji nākat tērzēt un izteikt savas domas. Vietnes administrācija patur tiesības dzēst komentārus vai daļu no tiem, ja tie neatbilst šīm prasībām.
 
Ja pārkāpsiet noteikumus, jūs varat saņemt brīdinājumu. Dažos gadījumos jums var tikt piešķirts aizliegums bez brīdinājuma. Ja rodas jautājumi par aizlieguma noņemšanu, rakstiet administratoram.
 
Arī administratoru vai moderatoru aizskaršana ir sodāma ar aizliegumu – cieniet citu cilvēku darbu.